DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Hostivař a Litice poraženy stěhujeme se na 3 místo:-)

Ústí poraženo máme 6 bodů:-)

SUPER VÝKON ODCENĚN 3 BODY

Přijelo k nám Kladno v roli favorita zápasu,ale Kladno ze začátku tlačilo naš tým ,i přesto ,že  přijelo 7 Kladenských hráčů.Přesto nás držel brankář Petr Musil,pak dostal smolný gól mezi nohy ,a to skončila první třetina, za stavu 0-1.Druhá třetina ,byla taková nahoru dolu, a bylo vidět kolik se dá spálit vyložených šancí, naopak tým CSKA dostal druhou branku na 0-2.Třetí třetinu jsi už Kladno pohlídalo, ale celé hřiste proběh Lukáš Brodský a snížil na 1-2.Kladno si pohlídalo zápas a vyhrálo 1-2.

Začal druhý zápas,Naši hráči CSKA se draly do předu, ale první třetina skončila nerozhodně za stavu 0-0.Ve druhé třetině ,však Kladno skorovalo a utkaní se změnilo na 0-1.Tým CSKA se stále dralo do předu a vybojovaly si zaslouženě výsledek ze druhé třetiny 1-2.Ve třetí třetině se stal velký obrat ,kdy CSKA otočilo skore ze stavu 1-2 na svoji stranu a to jsi zasloužilo tři body a výhru 3-2.      Novinka:Hvězda zápasu :Tomáš Brouček,Petr Musil
V Plzni jsme  ztratily 4 body
První zápas z Plzní jsme makaly, běhali ke každému míčku, vytvářely jsme si šance.První třetina Skončila 0:0.Ve druhé třetině sme opět zamakaly a také jsme se dostaly do vedení  ,když od červené napřáhl Lukáš brodský a svou tvrdou střelou se trefil přesně k pravé tyčce Holečkovo svatyně. Druhá třetina skončila za stavu 0:1 Pro Karlovarské CSKA.Ve třetí třetine jsme nemohli dát opět gol.Poté se Michal Vosmik dotal z rohu mezi kruhy a střelou o pravou tyč  svatyně brankáře holečka nepotěšil 0:2 pro Karlovarské CSKA.A po chvilce hry sme zapoměli na obranu a Plzeň to využila ležící Petr Musil měl míček na betonu a nic nebránilo v tom aby to Plzeňský hráč dorazil 1:2.Pak se hra Urovnala a Karlovarští měli další šance.Bohužel nevyužily, pak Plzenští se přečíslily 2na1 a skorovaly 2:2.Poté se jezdily nájezdy dva Karlovarští Lukáš Brodský a Michal Vosmik nedaly a 3Plzenští také nedaly Petr Musil podržel jak v zápase tak v nájezdech  tak se jel 3 nájezd Karlových Varů ujmul se ho Marek Pokuta ,který svojí nádhernou ryychlou kličkou vykoupal golmana Holečka a zavěsil tímto rozhodl utkaní pro Karlovarské CSKA 2:3 získaly jsme 2 body .

Druhý zápas už ze začátku byl děs a hrůza.začalo to od golmana konče u útoku včetně obrany  přestali sme bránit a dovolily sme plzni vše .Goly sme začali dávat až přd koncem ale to nám už bohužel nepomohlo toto činí stav  8:3 pro Plzueňské Litice.

Zápasy z Hostivaří

Do zápasu z Hostivaří jsme šly z novou Karlovarskou jedničkou Petrem Musilem .Ten svýmy výkony potvrdil golmaskou jedničku Karlových Varů.Naopak Zbyněk Slavík bývalý golman Karlových Varů jse dal do utoku a svými třemi goly ve dvouch zapasech potvrdil ,že v utoku mu to jde víc než ve Svatyni.Také Marek Pokuta zahrál skvěle.Prní zápas jsme po chvilce hry prohrávaly 0:1 ,ale to Hostivaři vydrželo jen okamžik .Během chvilinky jsme vyrovnaly do druhé třetiny jse šlo ze stavem 1:1 .Vary jse ujmuli vedení a pak jim uz nic nebranilo k vítězství po druhé třetině to bylo už 5:1 ve třetí třetině nas taky nic neohrozilo hostivař dala druhý gol ale to jim nestačilo daly jsme další 3 a stav utkani byl   8:2 domací si připsaly 3body.

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek